• Şehirler Arası Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat

  Şehirlerarası Nakliyat  Platinum Firmamız eşyalarınızın en yüksek kalitede taşınmasını garanti ediyor. Türkiye içerisinde eşyalarınızı istediğiniz yerden alarak yine sizin istediğiniz  bir yere en iyi, en hızlı ve en güvenli şekilde götürüyoruz.

 • Şehir İçi Nakliyat Şehir İçi Nakliyat

  TAŞ NAKLİYAT AİLESİ  SİZİ EKSİKSİZ ANLAR DEGER VERDİGİNİZ HERŞEYİ ÖZENLE TAŞIR BÜYÜK BİR TİTİZLİK VE DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE İSTENİLEN ADRESE GÜVENLE  ULAŞTIRIR  İSTERSENİZ YÜKÜNÜZÜ HAFİFLETMEK İÇİN SİZLERE FİKİRLER SUNAR VE İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRIR DENEYİMLİ VE SAYGLI BİR BİR EKİP SAYESİNDE TAŞIMANIN ZORLUGUYLA İLGİLİ BÜTÜN KAYGILARINIZ YOK OLUR  YERİNİ HUZURLU VE MUTLU BİR GÜN ALIR...                                                                  YÜKÜNÜZ SİZE YÜK OLMASIN                                                

 • Sigortalı Eşya Taşıma Sigortalı Eşya Taşıma

  Sigortalı Nakliyat sözleşmesi yapmamızdaki amaç taşınma esnasında eşyalarınızda oluşabilecek zararların karşılanmasıdır. Sigortalı Taşımacılık , nakliyat sürecinde eşyalarınızın darbe alma, çizilme ve kırılmalara karşı anlaşmalı sigorta acentamız tarafından sigorta altına alınmasıdır. Herhangi bir zarar olması durumunda zararınız tarafımızca karşılanmaktadır. 

 • Fabrika Ve Depo Taşıma Fabrika Ve Depo Taşıma

 • Depolama Ve Paketleme Hizmetleri Depolama Ve Paketleme Hizmetleri

  Ev bulamama, ev tadilatı gibi durumlarda koyacak yer bulamadığınız kısmi veya bir evin bütün eşyası olması gibi bir durumda, eşyalarınızı havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak suretiyle paketleme işlemleri yapılır ve liste halinde teslim alınır ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde liste halinde teslim ediyoruz.

 • Asansörlü Nakliyat Asansörlü Nakliyat

  Yüksek binalara çabuk ve güvenle taşıma yapabilmek için de en dünyada iyi sisteme sahip olan taşıma asansörlerini kullanıyoruz. Böylece hizmet kalitemizi her zaman güvenilir tutuyor, eşyalarınızı güvenle istediğiniz her kata taşıyoruz. 30. kata çıkabilen evden  taşıma asansörleri ile hizmetimizi yükseklere çıkarıyoruz. Teknolojimizi kullanarak siz de çevreniz de rahatsız olmadan, eşyalarınız da binanız da zarar görmeden, gürültüsüz, telaşsız, zararsız ve hızla taşının.

Paylaş